omniplex-tecnologia

Zniszczone, cienkie, suche i matowe włosy?

Są to nieuniknione problemy, ze względu na uszkodzenia włókien włosów podczas zabiegów chemicznych, podczas stylizacji z wykorzystaniem wysokiej temperatury oraz ze względu na starzenie się włosów. Aby zatrzymać i odwrócić proces pogarszania się stanu włosów, Farmavita opracowała Omniplex, innowacyjny system, który odbudowuje naturalną strukturę włosów PODCZAS ZABIEGÓW CHEMICZNYCH!

Omniplex bazuje na nowej technologii, dzięki której możliwa jest długotrwała naprawa włókien włosów, dla nadzwyczajnych i natychmiast widocznych efektów!

Omniplex nie zawiera Siarczanów, DEA, Parabenów.

INNOWACJA: NOWA TECHNOLOGIA MOLEKULARNA

Omniplex jest oparty na nowej i ekskluzywnej technologii molekularnej, składającej się z mieszaniny cząsteczek aktywnych. Rdzeniem tej innowacyjnej technologii są cząsteczki, charakterystyczne dla grup aminowych umieszczonych na krawędziach łańcucha polimerowego. Dzięki tej właściwości łańcuch polimerowy, może przyjąć kształt podkowy, pozwala to na jego ścisłe przywiązanie do włosów. Ponadto, właściwości fizyczne / chemiczne wyselekcjonowanych składników czynnych (o wysokiej masie cząsteczkowej, brak rozpuszczalności w wodzie i wysokiej przyczepności do włosów) pozwalają kompleksowi na mocne przytwierdzanie do włosów, dzięki czemu nie ulega wypłukaniu podczas mycia szamponem. Dlatego Omniplex jest tak skuteczny.

ANALIZA-...

NIEZWYKŁY KOMPLEKS

Bogaty w wysoko wydajne i innowacyjne substancje czynne, działa w połączeniu z olejami szlachetnymi (olej Jojoba i olej ze Słodkich Migdałów) oraz emolientami, tworząc prawdziwą innowację w profesjonalnej pielęgnacji włosów.
Główne korzyści:
– Maksymalna ochrona dla skóry głowy i włosów podczas zabiegów chemicznych
– Ochrona koloru
– Ochrona termiczna
– Zapobieganie uszkodzeniu włosów
– Znaczne zmniejszenie łamliwości włosów
– Odbudowa naturalnej struktury włosów
– Uszczelnienie łusek włosów. Włosy są mocne, lśniące i elastyczne.